Безкоштовний онлайн-сервіс для аграріїв відкриє доступ до держреєстрів

У тестовому режимі запущено Аграрний реєстр – новий безкоштовний онлайн-сервіс для оперативної взаємодії аграріїв з органами державної влади.

«Державний аграрний реєстр є однією із складових великої системи заходів, спрямованих на впорядкування та раціоналізацію земельних відносин. Цей сервіс покликаний зробити взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною та простежуваною. Через особистий кабінет агровиробник зможе ефективно та швидко комунікувати з органами державної влади, слідкувати за новинами, державною підтримкою, ділитися інформацією», – зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

Створити свій онлайн кабінет можна, не виходячи з дому. Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального електронного цифрового підпису (ЕЦП). Реєстрація безкоштовна та доступна усім без винятку аграріями, навіть якщо користувач не зареєстрований як сільськогосподарський виробник.

Зареєстровані агровиробники зможуть подавати заявки на виправлення помилок в кадастрі, подавати документи на отримання держпідтримки та перевіряти інформацію про себе у реєстрах.

На етапі пілотування Реєстр об’єднує інформацію з 4-х реєстрів:

  • державний земельний кадастр;
  • реєстр юридичних та фізичних осіб;
  • реєстр речових прав;
  • реєстр тварин.

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі можна буде з 5 лютого. Відео-інструкції для реєстрації онлайн-кабінету сільгоспвиробника – тут (частина 1 та частина 2).

English